You are here

Depo yönetiminizi düzenleyin

Konecranes Otomasyonlu Depolama ve Alım Sistemi, daha hızlı elleçleme kapasitesi ve etkili depo yönetimi sayesinde üretkenliği artırmanıza yardımcı olur.

Otomasyonlu vakum kaldırıcı ile elleçleme, mevcut alandaki depo kapasitesini idareli kullanılır hale getirir. Depolama yönetimi sistemi yazılımı ve özel yapım makinelerle vinç otomasyonu, bütünleşik bir elleçleme sistemi oluşturur.

Mekanik rulo tutucular, sarılı ruloları ve hatta tek seferde birden fazla ruloyu elleçleyerek, küçük rulo ebatları için daha yüksek girdi/çıktı sağlar.

Depolama ve alım sistemi otomasyonlu ve genişletilebilir özelliktedir ve bu sayede fabrikanızda aynı sayıda personel ile daha fazla iş görülebilir. Programlanabilir depolama kriterleri, stoğu taze, temiz ve güncel halde tutar.

Forklift kelepçesi yerine vakumlu kaldırıcı veya mekanik rulo tutucuyla elleçlendiklerinde ruloların hasar görme olasılığı daha düşüktür. Depolama yönetimi yazılımının her rulonun konumunu sürekli olarak izlemesi sayesinde kayıp veya hasarlı kağıt sorunu ortadan kalkar.

Konecranes otomasyonlu depolama sistemi, ana üretim yürütme sistemlerinin (MES) hepsine bağlanabilir. Veri iletimi ve içeriği, tesis sistemlerine uyacak şekilde düzenlenerek, tesis üretimini ve kalitesini maksimize etmek amacıyla bütün sistemlerin bir arada çalışması sağlanır.