You are here

Atölye Vinçleri

Her ihtiyaca yönelik vinç sistemleri

Konecranes XA ve XM atölye vinç sistemleri, 2.000 kg'ye kadar kaldırma kapasitesine ihtiyaç duyan üretim hatları ve atölyelerin farklılık gösteren ve zorlu gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Tavana monte edilebilir veya serbest durabilirler, tek ya da çift kirişli olabilir veya hatta monoraylı şekilde döşenebilirler. XA, hafif ve dayanıklı bir kapalı alüminyum profille sunulur. XM, kapalı çelik profiliyle sağlam ve güçlüdür.

Atölye vinçlerimiz uzun mesafelere uyarlanabilir. Kapalı ray uzak mesafelere uzanarak üretim ve montaj hatları için gerekli kapsamı sunmamızı sağlar.

Hızlı kurulum

Atölye vinç sistemlerimiz, çalışanların hassas, tekrarlı hareketler yapmasını gerektiren işlemler için kurulumu yapılır ve maliyetli mimari yapılara gerek kalmadan, ergonomik ve uygun maliyetli bir seçenek sunar.

Standart profil boyutlarında olan ve cıvatalı bağlantılara sahip atölye vinçlerimizin kurulumu hızlıca yapılabilir. Tecrübelerimize göre, bazı durumlarda kurulum bir günden az sürmüştür. Kurulumu mevcut üretim planlarınıza hızla uyarlayarak, ekipman ve üretim duruş süresini minimize etmeyi hedefliyoruz.

Maliyet tasarrufu yaparken üretkenliği de artırın

İşleriniz gereği çalışanların tekrarlı hareketler yapması veya ağır yükler kaldırması gerekiyorsa, atölye vinç sistemimiz üretkenliği artırmanın hızlı ve kolay yoludur.

Tehlikeli ortamlar için de alüminyum ve çelik atölye vinç sistemleri kullanılabilir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.