You are here

Elektrikli Zincirli Kaldırma Tertibatları

 

5.000 kg'ye kadar kalıcı kaldırma gücü

 

Konecranes, kaldırma işlemlerinde esneklik ve dayanıklılık için tasarlanmış iki çeşit elektrikli zincirli kaldırma tertibatı sunmaktadır. SLX elektrikli zincirli kaldırma tertibatı, 2.500 kg'ye kadar yük

Elektrikli Zincirli Caraskallı Vinçlerkaldırabilir, CLX elektrikli zincirli kaldırma tertibatı 5.000 kg'ye kadar yük kaldırabilir ve her iki ürün de endüstriyel uygulamalarda ve zorlu iş

istasyonlarında ihtiyacınız olan çok yönlülüğü size sağlar.

Kompakt kafa yüksekliği, kanca askısı ve çeşitli diğer özellikler, kaldırma tertibatını spesifik iş istasyonu gereksinimleriniz için kolaylıkla ayarlanabilir hale getirir.

Verimlilik ve güvenlik bir arada

Konecranes'in kullanımı kolay en yeni CLX elektrikli zincirli kaldırma tertibatı uzun ömürlüdür; iş döngülerini hızlandırır, güvenliği artırır. Uyarlanabilir ve uzun ömürlü bu ürün, yoğun çalışan iş istasyonları için idealdir.

Kolay dikey hareket için kademesiz kaldırma hızına sahip olan SLX elektrikli zincirli kaldırma tertibatını seçmeniz, en zorlu iş yüklerinde yüklerinizi sağlam tutmanızı sağlar. CLX özelliklerinin hepsine ve elektronik aşırı yük koruması, gevşek zincir kontrolü ve şok yük emilimi gibi ilave özelliklere sahiptir. Gelişmiş teknolojisiyle, verimlilik ve güvenliği birleştirir.

Hemen hemen her yerde kaldırma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

 

Bu elektrikli zincirli kaldırma tertibatlarını bir tavan vincinde, iş istasyonu vincinde veya pergel vinçte kullanabilirsiniz. Çok yönlü olmaları, Konecranes elektrikli zincirli kaldırma tertibatlarını birçok kaldırma uygulaması için ideal çözüm haline getirir.

CLX ve SLX kaldırma tertibatlarımız hakkında daha fazla bilgi için konecranes.com/clx adresindeki özel internet sitemize göz atabilirsiniz veya bize ulaşabilirsiniz.