You are here

Manuel Ürünler

Uzun ömürlü, pek çok özellikle dolu manuel ürünlerimiz

Konecranes manuel zincir blokları ve manuel kollu çekiciler, elektriğin kullanışsız olduğu veya mevcut olmadığı tüm ortamlar için ideal ürünlerdir. Tamamen elektriksiz olan bu ürünler, her gün çalışma gerekmeyen durumlar için de ekonomik bir çözümdür.

Manuel ürünlerimizi, 250 kg ila 20.000 kg yük aralığındaki kaldırma gereksinimlerinizi karşılamak için sunuyoruz.

Emniyetli ve güvenilir kaldırma tertibatları

Ekipmanlarımızın emniyetli olmasıyla tanınıyoruz ve manuel ürünlerimiz de bunun bir parçası. Kompakt tasarım, daha düşük ağırlık anlamına gelir ve bu da yüklerin elleçlenmesini daha kolay ve güvenli hale getirir. 2 sürtünme diskli ikili bir Pawl Weston stili fren, 4 frenleme yüzeyi sağlar ve bu fren, kirlere karşı koruma amacıyla tamamen kapatılmıştır.

Birinci sınıf emniyet ve dayanıklılık, galvanizli sınıf 80 alaşımlı çelikten yapılır ve korozyona karşı yüksek dayanımlı yük zinciriyle sunulur. Ayrıca, açık tip zincir tahrik mekanizması kolay inceleme ve temizlik olanağı sunar.

İhtiyaçlarınıza uyarlanmış manuel ürünler

Manuel ürünlerimizde, kanca asmalı modelleri veya I-kirişli arabaları olan ürünleri seçebilirsiniz. Arabalar, manuel itmeli veya elle kontrol edilen zincirli çalışma seçenekleriyle sunulur.

Konecranes kaldırma teçhizatlarını mevcut ekipmanlarınıza kolaylıkla takabilirsiniz. Kompakt boyutları ve hafiflikleri, zincir bloklarınızı ve kol çekicilerinizi pek çok farklı konumda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Manuel ürülerimizin bazıları tehlikeli ortamlarda da kullanılabilir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.