You are here

Pergel Vinçler

Değişken iş ortamları içinPergel Vinç

Konecranes pergel vinçler, yüksek oranda uyarlanabilirliğe sahiptir, çeşitli atölye ve endüstrilere çok iyi uyum sağlar. 2000 kg'ye kadar olan yapı malzemelerinin elleçlenmesi için uygun maliyetli bir yöntemdir.

Konecranes, XM çelik profilli pergel vinçler ve i-kiriş profilli aşağı destekli pergel vinçler çift yönlü desteğe sahiptir. Standart duvara monte pergel vinçlerimiz 180 dereceye kadar dönüş sağlayabilirken kolonlu pergel vinçler 270 derece hareket edebilir. Daha yüksek kaldırma kapasitesi veya 360 derece tam dönüş gibi özel seçenekler mevcuttur.

Tesisinize göre uyarlanabilir

Pergel vinçler, çok çeşitli yük kapasiteleri ve uzatma seçenekleri ile mevcuttur. Kolu, duvara veya zemine sabitlemenin birkaç farklı yöntemi bulunduğu düşünüldüğünde tesisiniz için en uygun çözüme sahip olmanızı sağlayabiliriz.

Ayarlanabilir konsol rulmanı sayesinde yatay kolu doğru şekilde ayarlamak son derece kolaydır ve böylelikle kontrolsüz kol ve araba hareketleri de en aza indirilmiş olur. Kullanılabilirliği en uygun hale getirme özellikleri için 10 derecelik artışlarla ayarlanabilir dönüş durdurma ve 3 konumlu kilit (-90º, 0º, +90º) gibi seçenekler mevcuttur.

Konecranes pergel vinçler, tehlikeli ortamlar için de kullanılabilir.

Hızlı pergel vinç kurulumu

Konecranes pergel vinçler, kurulumu ve yer değiştirmeyi kolay hale getiren geniş, güçlendirilmiş çelik taban plakaları kullanabilir. Bu özelliği, hem üretim aşamasındaki faaliyet dışı kalma süresini hem de vincin kurulum veya taşıma maliyetini azaltır.

Daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Customer stories

Konecranes, Jaguar Land Rover'ın yeni Motor Üretim Merkezi içinde kapsamlı bir kaldırma teçhizatı ve vinç kaldırma sistemi çözümleri sunmuş ve bunların kurulumunu yapmıştır.
Jaguar Land Rover - Wolverhampton, İngiltere
Content bottom