You are here

Kauçuk Tekerlekli Portal Vinçler

 

Konecranes Kauçuk Tekerlekli Portal (RTG) vinç, akıllı tasarımın konteyner elleçlemeyi nasıl daha güvenli, daha üretken ve daha güvenilir hale getirebileceğine dair iyi bir örnektir. Birbirini tamamlayan akıllı çelik yapı, Aktif Yük Kontrolü (ALC) teknolojisi ve akıllı kabinin bir araya getirilmesi, bu vinci dünyadaki en etkin ve güvenilir vinç haline getirmektedir.

Tam otomasyonlu operasyon gerçekleştirmenin güvenli yolu

Konecranes RTG'yi seçtiğinizde, tam otomasyonlu RTG operasyonlarına sahip olursunuz. Konecranes Otomasyolu RTG (ARTG) sistemi, yeni inşa edilecek veya mevcut konteyner terminalleri için kullanılabilir.

Güçlü özellikler

RTG'ler için, yeni Hibrit Güç Paketimiz de dahil olmak üzere, vincinizi iyileştirmeye yönelik çok geniş güçlü özellikler sunuyoruz. İş planlarınız ister dizel-elektrikli , ister tam elektrikli olsun, istediğiniz seçeneğe uygun çözümü size sağlayabiliriz.

Hidroliksiz

Konecranes RTG'lerde, taşıt dönüşü esnasında yük salınımını ve mikro hareketleri önlemek için hidrolik sistem yoktur. Bu özellik, zorlu hava koşullarına sahip limanlarda, daha yüksek emniyet, daha az duruş süresi ve daha düşük bakım-yedek parça maliyeti sağlayan harika bir avantajdır.

Ve BOXHUNTER

Ayrıca, tamamen yeni bir RTG konsepti olan BOXHUNTER RTG'yi de sunuyoruz.

Customer stories

"Konecranes ile olan güvenilir ortaklığımız, Abidjan'ı merkezi bir liman haline getirme çalışmalarımıza devam etmek için sahip olduğumuz teknik avantajlardan biri."
Jean-Michel Maheut, Fildişi Sahili Direktörü
Bolloré Africa Logistics