You are here

Otomasyonlu RMG (ARMG) Sistemi

Otomasyonlu konteyner elleçlemesi, 1960'larda konteynerli sevkiyatların sektöre girmesiyle başlayan konteyner vinci teknolojisinin yeni jenerasyonudur. Konecranes Otomasyonlu RMG (ARMG) sistemi, otomasyon ihtiyacı sürekli olarak artan bu sektöre büyük avantajlar sağlamaktadır. Dünyanın dört bir yanında yoğun bir şekilde kullanılan Konecranes ARMG sistemleri avantajlarına önde gelen konteyner terminalleri sahiptir.

Kendini kanıtlamış teknoloji

Dünyanın dört bir yanındaki konteyner terminallerinin günlük işlemlerinde ray ve saha koşullarından edinilen deneyim ile Konecranes ARMG tasarımını geliştirilmiştir, Konecranes Kauçuk Tekerlekli Liman vinçlerinin ileri teknolojisi bu şekilde kanıtlanmıştır. Konecranes ARMG'lerinin hafif ve akıllı bir çelik yapısı vardır. Bu teknolojimiz, Aktif Yük Kontrolü (ALC) özelliğimiz ile bir araya geldiğinde vinçlerimiz, çeşitli günlük koşullarda hızlı ve doğru konteyner istiflemesi sağlamaktadır.

Zor kazanılmış deneyim

Konecranes size, bütçenize uygun, kalitesi saha uygulamalarında kanıtlanmış, eksiksiz bir ARMG sistemi sunabilir. ARMG sistemi proje teslimlerinde, sistem tasarımı aşamasından başlayarak, devreye alım ve teslimat sürecine kadar kusursuz bir performansa sahibiz.

Customer stories

“Gemi trafiği son birkaç ayda önemli ölçüde arttı. Konecranes otomatik konteyner elleçleme teknolojisi sayesinde 16 metrelik çekme mesafesi ve 4 kilometrelik rıhtım duvarına sahip limanımız, dünyanın en büyük konteyner gemilerini kolaylıkla barındırabiliyor."
Angelo de Jong, Teknik Proje Müdürü
Abu Dhabi Terminalleri
Content bottom