You are here

Akıllı Vinçler

Zorlu kaldırma işlemleri için yüksek performansKonecranes Türkiye Smarton Tavan Vinci

Konecranes ürünleri, montaj ve bakım işlemlerinde olduğu kadar zorlu proseslerde kullanım için de idealdir..

Hemen hemen tüm endüstriyel ortamlar için uygun olan bu vinçler, son teknoloji yenilikleri, güçlü elektronik aksam ve materyal elleçleme işlemleriniz üzerinde eksiksiz hakimiyet sağlayan etkili bir yapay zekayla bir araya getirir.

SMARTON, ağır proses, montaj ve bakım işlemleri için uygundur. Tek arabayla 6,3 ton ila 250 tona kadar,  çift araba ile 500 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip özel bir vinçtir. UNITON, yüksek hacimli malzemelerin taşınmasını gerektiren proses işlemleri için idealdir, Kapasitesi , tek araba ile 6,3 Ton ila 160 Tona, çift araba ile 320 Tona kadardır.

İki özel vinç ve kaldırma işlemlerinde sayısız kullanım alanı

SMARTON ve UNITON vinçler, günlük ağır proses işlemleri için tasarlanmışlardır. Bu vinçler, esnek ve modüler tasarımları sayesinde çeşitli endüstriyel gereksinimlere göre uyarlanabilmektedir.

SMARTON, hassas ve kesin konumlandırma gerektiren operasyonlar, kırılabilir ağır malzemeleri taşımak veya makina bakım işlemleri için tasarlanmıştır. Çeşitli kaldırma ihtiyaçları için özel olarak tasarlanabilen UNITON, ağır proseslerin hassas bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

SMARTON ve UNITON vinçlerin tüm ana bileşenlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu da daha güvenilir ve tam uyumlu vinç parçaları demektir. Teslimat öncesi vinçler oldukça geniş kapsamlı testlerden geçirilirler. Fabrika Kabul Testi (Factory Acceptance Test ‘FAT’)  ve Saha Kabul Testi Site Acceptance Test ‘SAT’) ile vincinizin son kontrolleri yapılır.

Daha akıllı bir vinç daha iyi bir vinçtirKonecranes Türkiye Akıllı Özelliklere sahip Uniton Tavan Vinci

SMARTON ve UNITON vinçler, günümüzde mevcut en ileri teknoloji vinç yazılımıyla birlikte gelmektedir. Tüm bu özellikler ile birlikte yük üzerinde tam kontrol ve sağlarsınız. Daha hızlı ve verimli prosesler ile daha güvenli ekipmana sahip olacaksınız.

SMARTON ve UNITON özel vinçlerimizin proseslerinizi nasıl iyileştireceği hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibat kurun.