You are here

CXT Çelik Halatlı Vinçler

Gereksinimleriniz için esnek

Konecranes CXT çelik halatlı vinçler, 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir ve ihtiyaç duyulan hemen hemen tüm endüstriyel ortamlar için uygundur. Standart vinçlerden yüksek teknolojili ileri düzey kaldırmaya kadar her formda kullanılabilen bu vinçlerin uyumlulukları en güçlü yönlerinden biridir.

İş yerinde verimlilik ve zeka

CXT Çelik Halatlı Vinçler

CTX, vincin altında etkin alan kullanımı ve mükemmel kanca yaklaşımlarına sahiptir. Ek olarak, Salınım Kontrolü ve Hedef Konumlandırma gibi Akıllı Özelliklerimiz vincin kullanımını kolaylaştırır. Tüm önemli mekanik bileşenler özel olarak vinç kullanımı için tasarlandığından ve firma içinde vinç uzmanları tarafından üretilip monte edildiğinden CXT üstün performans sergiler.

Güvenlik; yüksek performanslı frenler, dayanıklı çelik halatlar ve uzaktan kullanım özellikleriyle arttırılır. Uyarlanabilir hız aralığı, yüklerin optimum hızda hareket etmesi anlamına gelir ve böylelikle hem yükünüz üzerinde sahip olduğunuz denetimi artırıp verimliliği geliştirir hem de enerji tasarrufu sağlar.

Hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, bu sağlam ve çok amaçlı vinç idealdir. CTX, orta-ağır kaldırma işlerine yönelik iç mekan vinçlerinde endüstri lideridir ve dünya çapındaki üreticilerin favorisidir. Her yıl satışı yapılan 10.000'in üzerinde CXT kaldırma tertibatı, ürünün güvenilirliğini, etkinliğini ve değerini ortaya koymaktadır.

Ayrıca, tehlikeli ortamlarda kullanılmak üzere EXCXT vinç üretimimiz de bulunmaktadır.

CXT çelik halatlı vinçlerimizin kaldırma işlemlerinizdeki ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağı hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.