You are here

Otomasyonlu Vinçler

Otomasyonlu vinçlerle hayatınız kolaylaşıyor

Konecranes, basit standart modellerden en zorlu kaldırma gereksinimleri için tasarlanmış benzersiz özel vinçlere kadar her türden tavan vincini imal etmektedir. Otomasyonlu vinçlerimiz hayatınızı kolaylaştırıyor. Proseslerinizin daha da iyi hale getirildiğini ve tesisinizde güvenliğin büyük ölçüde artırıldığını hayal edin. Konecranes otomasyonlu tavan vinçleriyle bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otomasyonlu vinçlerle daha fazlasını başarın

İki tip otomasyonlu vinç imal ediyoruz. Yarı otomasyonlu versiyonda çeşitli özellikler operatöre yardımcı olur, ancak daha fazla manuel kontrol sağlanır. Tam otomasyonlu vinçlerde ise operatör ayarları yapar ve vinç tekrarlı ve zorlu eylemleri otomatik olarak gerçekleştirir. Bu özellik, zorlu ve tehlikeli ortamlarda özellikle kullanışlıdır.

Otomatik tavan vinçleri, iş gücü maliyetlerini düşürebilir, stoku takip edebilir, depoyu optimize edebilir, hasarı azaltabilir, üretkenliği artırabilir ve forklift sistemleriyle ilişkili yatırım giderlerini düşürebilir. Bazı genel uygulamalar arasında çelik rulo ve kağıt rulo elleçleme, atıktan enerjiye çözümler, gemi yapımı, konteyner elleçleme, gıda üretimi, metal işleme ve genel üretim vardır.

En yeni kaldırma teknolojisi ile şimdi tanışın

Konecranes'in her vinci, yazılım ve mühendislik anlamında en yeni gelişmeleri kullanarak mümkün olan en gelişmiş özellikleri sağlamaktadır. Vinçlerimiz, gelişen teknolojiye göre kolayca modernize edilebilecek şekilde tasarlanır.

Kaldırma gereksiniminiz ne olursa olsun bizde bu kaldırma işlemine yönelik bir çözüm vardır.

Otomasyonlu vinçlerimizin kaldırma gereksinimlerinize ne kadar uygun olduğu hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibat kurun.

Customer stories

Konecranes hidrolik tutuculu boşaltıcı, Ekokem'in ihtiyaçlarına uygun bir üründür. Tam otomasyonludur ve atık bertaraf etme ile yakma prosesinin olabildiğince verimli olmasını sağlamaktadır.
Ekokem, Atık Enerji Santrali - Riihimäki, Finlandiya

Video

Quebec City Waste to Energy Facility