You are here

Özel Tasarım Vinçler

Özel gereksinimler için özel tasarım vinçler

Birçok endüstri için kendi proseslerine göre uyarlanmış özel vinçler gerekir. Birkaç yüz tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan Konecranes özel vinçleri, hassas kaldırma gereksinimlerinize uygun olacak şekilde optimize edilebilir. Gereksinimleriniz değiştikçe, vinçleriniz de kullanım ömürleri boyunca farklı operasyonlara uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

Özel Vinçler

Özel olarak tasarlanmış kaldırma çözümleri

Kaldırma görevleriniz için doğru kaldırma çözümlerini seçtiğinizden emin olmak ve her vinci duruma uygun şekilde özelleştirmek için sizinle yakın iş birliği yapıyoruz.

Tüm endüstrilerin ihtiyaçları birbirlerinden farklıdır. Çelik üretimi, ısı ve tozdan korunma gerektirir. Yakıt ve enerji üretimi genellikle özel tutuculara ihtiyaç duyar. Otomotiv endüstrisi, bobin elleçleme, baskı ve montaj için özel vinçler kullanır. Madencilik ve birincil metal işleme ise genelde özel ortamlarda yapılır ve özel kaldırma ihtiyaçları söz konusudur.

Yeni uygulamalarda etkinliği kanıtlanmış teknoloji

Özel olarak uyarlanmış vinçler genelde standart ürünlerimizi kullanır, ancak bunu benzersiz şekillerde yapar. Standart ürünlere ek olarak, yeni özellikler de tasarlıyoruz. Bütün parçalar, emniyet ve güvenilirliği güvence altına almak amacıyla eksiksiz bir şekilde test edilir.

Özel vinçlerimizin kaldırma gereksinimlerinizi nasıl karşılayacağı hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibat kurun.

Customer stories

Vinç kapasitesine ilişkin talepler, yüksek hız ve güvenli operasyon sağlayan gelişmiş hareket kontrolü teknolojisiyle karşılanmaktadır. Ayrıca, vincin güvenilirliği ve bakım kolaylığı Rautaruukki'de onaylanmıştır.
Rautaruukki, Raahe Steel Works - Finlandiya

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility