You are here

Tavan Vinçleri için Akıllı Özellikler

Akıllı Özelliklerle akıllı kaldırma işlemi

Konecranes tavan vinçlerin çoğuna Akıllı Özellikler yüklenebilir; bu yazılım üretim proseslerinizde yer alan malzeme elleçleme işlemleriniz üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlar. Operatörleriniz vinç ile çalışmaya başlar başlamaz işleri anında kolaylaşır.

Yük çevrim süreleri azaldığından daha verimli çalışmaya başlayan operatör zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak üretkenliği artırır. Kontrol sistemi vincinizin hareketini optimize ettiğinden vinç ve bileşenleri daha az aşınmaya maruz kalır ve böylelikle daha uzun ömürlü olabilir. En önemlisi de insan hatası olasılığı azalır ve dolayısıyla güvenlik artar.

Teknoloji, kaldırma proseslerinizi optimize ediyor

Hedefimiz, Konecranes Akıllı Özellikler'in bugün piyasadaki en gelişmiş vinç teknolojisini temsil edecek konumda olmasıdır. Yük salınımını azaltmak için Salınım Kontrolü, bir şeye takılması durumunda vinci durdurmak için Takılmayı Önleme, yana çekmeyi azaltmak için Destekli Yük Döndürme, vincin çalışma alanını daha güvenli halde tutmaya yardımcı olmak için Korumalı Alanlar ve nihai yük konumlamasını en üst düzey hassasiyet sayesinde iyileştirmek için Hassas Konumlandırma özelliklerini vincinize ekleyebilirsiniz.

Bunlar yalnızca birkaç örnek. Vinciniz ve vinçteki yükler üzerinde daha önce hiç olmadığı kadar fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan çok sayıda Akıllı Özellik bulunmaktadır. Bu özellikler şu anda çelik halatlı vinçler ve özel vinçler için kullanılabilir.

Tek tek veya bütün paket olarak

Akıllı Özelliklerimiz, ileri düzey kaldırma konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu özellikleri yeni Konecranes siparişlerinize dahil edebileceğimiz gibi mevcut Konecranes ekpimanlarınıza da ekleyebilirsiniz. Söz konusu özellikleri ayrı ayrı satın alabilirsiniz, ancak genelde spesifik üretim proseslerine uygun paketlerinin alınmasını öneriyoruz.

Akıllı Özelliklerin vinçleriniz ve kaldırma işlemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağı hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.