You are here

EX İş İstasyonu Vinçleri

Tehlikeli ortamlarda daha fazla yük kaldırın

Konecranes EX iş istasyonu vinçleri, tesisinizde kurulduğunda verimliliğinizi artırır. ATEX ve EX sertifikalı elektrik aksamı, güçlü bir metal yapı, 2000 kg'lik kapasite ve optimize edilmiş çalışma alanıyla en tehlikeli ortamlara bile son derece uyumludur.

Talaşlı imal edilmiş tekerlekler ve kaliteli yataklar kesintisiz hareket sağlar ve gürültüyü azaltır. Çelik ve alüminyum malzemeden üretilen modelleri mevcut olan kaynaksız modüler sistem sayesinde hem vinçler daha güvenli gelir hem de kurulum, bakım ve modifikasyon işlemleri kolaylaşır.

Doğru metal seçimi

Güç ve dayanıklılığa ihtiyacınız olduğunda EXXM çelik profil sistemi doğru seçimdir. Daha uzun askı mesafeleri sayesinde vincin yapısının büyüklüğü azalır ve kullanım alanı artar. Toz ve kir koruması, bakım maliyetlerini düşürür ve vincinizin kullanım ömrünü uzatır.

Daha kısa yürüyüş yolu ve daha hafif bir vince ihtiyacınız olduğu durumlarda EXXA alüminyum profil sistemi harika bir seçenektir. Sağlam yapısı ile vinç hafiftir. Anotlanmış alüminyum malzeme hijyenik ortamlar için idealdir ve vincinizi korozyondan korur.

EXXA ve EXXM vinçler, EX kaldırma tertibatları gibi diğer EX sertifikalı kaldırma ekipmanlarıyla kullanılabilir.

Doğru malzeme seçimi, size doğru çözümü sağlar.

Prosesinize uyarlanabilir

Kolay uyarlanabilirlik özelliği, EXXM veya EXXA ürününü üretim hattınızda tehlikeli bir ortam oluşabilecek her yerde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

EX iş istasyonu vinçlerimizin kaldırma gereksinimlerinize ne şekilde uyarlanabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.