You are here

EX Manuel Kaldırma Tertibatları ve Arabalar

Elektriksiz ortam için çözümler

Konecranes EKM2 manuel zincirli kaldırma tertibatları ve EKPT manuel arabalar için elektriğe ihtiyaç yoktur. Bu da, elektrik şebekesi bulunmayan veya elektrik bağlanması zor olan yerlerde kaldırma işlemleri yapabileceğiniz anlamına gelir. Her gün kaldırma işlemi yapılmayacaksa, uygun maliyetli çözümlerdir.

Konecranes için güvenlik her zaman hayati önem taşır. EKM2 ve EKPT mekanik aksamı, normal çalışma koşulları altında kıvılcım riskini azaltacak şekilde tasarlanmış olduğundan ATEX sertifikasına layık görülmüştür. Hiçbir elektronik devrenin bulunmuyor oluşu, tehlikeli ortamlarda kısa devre riski olmadığı anlamına gelir.

Dayanıklı kaldırma tertibatları her zaman daha iyidir

Galvanizli yük zinciri, paslanmaz çelik mamuel zincir, bronz kaplama ve toz boya; metal yüzeyleri aşınma ve korozyona karşı korur. Güvenlik mandallı ISO kancalar, fazla yük sınırlayıcı ve lastik tamponlar yük elleçlemeyi kolaylaştırır. Güvenlidir, kullanımı kolaydır, dayanıklıdır, az bakım gerektirir ve ATEX standartlarına tamamen uygundur.

EKM2 ürününü, kanca askılı, zincirli araba veya itmeli araba versiyonuyla alabilirsiniz. Çok seçenek olması, ürünü kaldırma işlemi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen esnek bir hale getirir. 500 kg ila 200 ton arasında kaldırma işlemi yapabilen optimum manuel kaldırma tertibatı için EKM2 kaldırma tertibatı ile EKPT arabayı bir araya getirin.

İhtiyaç duyulan ekonomik ve güvenilir bir kaldırma tertibatı

Yoğun çalışma dönemlerinde bazen geçici olarak özel bir vince gereksinim duyarsınız. Dayanıklı olacak şekilde tasarlanan EKM2 ve EKPT ürünleri iyi birer yatırımdır. Uzun vadede düşünüldüğünde satın almak kiralamaktan daha ucuza gelir; teslimat süresi söz konusu değildir ve ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altındadır.

EKM2 manuel zincirli kaldırma tertibatımız ve EKPT manuel arabamızın kaldırma gereksinimlerinizi nasıl karşılayabileceği ile ilgili bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.