You are here

EX Pergel Vinçler

Çok yönlü pergel vinç

Standart Konecranes EX pergel vinci, iki tona kadar yük kaldırabilir. İhtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanan bir model ise daha da fazlasını kaldırabilir. EX pergel vinç, mekanik atölyeler, büyük fabrikanın montaj hattı, endüstriyel proseslerinizdeki kilit bakım noktaları gibi çeşitli uygulamalar için tehlikeli ortamlarda kaldırma işlemleri yapmanız gereken hemen hemen her yerde kullanılabilir.

ATEX sertifikalı EX pergel vinç, özel olarak tehlikeli ortamlar için imal ettiğimiz her kaldırma tertibatı için kusursuz ve güçlü bir şasiye sahiptir.. Pergel Vincinize, özel kaldırma gereksiniminiz için bir EXCXT elektrikli çelik halatlı kaldırma tertibatı, EXN elektrikli zincirli kaldırma tertibatı veya EKM2 manuel kaldırma tertibatı ekleyin. Gereksinimleriniz değiştiğinde tek yapmanız gereken kaldırma tertibatını değiştirmektir.

Her adımda vinç güvenliği

Kolay ve hızlı kurulum, vincinizin hızlı bir şekilde düzgün ve sorunsuz çalışması anlamına gelir. Ayarlanabilir konsol yatağı sayesinde, yatay kiriş ayarlamaları kolay ve kesindir ve sökme gerektirmez. Faaliyet dışı kalma süresi en aza indirilir.

Güvenlik en önemli unsur olduğundan ana kesme sivici standart özellik olarak sunulmaktadır. Ayrıca, tüm kaldırma tertibatı askılarında ikinci bir acil durdurma butonu da bulunmaktadır. Vincin düşük ağırlığı, yapısal baskıyı azaltırken hassas kiriş ayarı, daha iyi araba ve kol kontrolü sağlar.

Tehlikeli ortam vincinin ihtiyacınız olan ürün, ama yeterli boş alana sahip değil misiniz? Sahip olduğu kafa payı seçeneği ile sınırlı alandan en iyi şekilde yararlanılmasını sağlar. Gerçekten bu ürünleri hemen hemen her yere koyabilirsiniz!

EX pergel vinçlerimizin kaldırma gereksinimlerinize ne şekilde uygun olduğu hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibat kurun.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.