You are here

EXCXT Çelik Halatlı Kaldırma Tertibatları

Proseslerinizi daha da güvenli bir şekilde sürdürmeniz için yeni bir yöntem

Konecranes EXCXT tel halatlı elektrikli kaldırma tertibatı, tehlikeli ortamlarda gerçekleştirilen kaldırma işlemlerine yeni bir yaklaşım getiriyor. Popüler CXT kaldırma tertibatımızın özel bir modeli olan bu tertibatın sahip olduğu benzersiz mekanik aksam, standart çalışma koşulları altında alevlenme risklerini azaltır. Sürekli olarak en son teknolojiyle güncellenen EXCXT, aşılması zor bir teknoloji yarattı.

ATEX, CSA US, IECEX ve INMETRO standartlarını içeren uluslararası EX sertifikamız, Konecranes olarak güvenliğin bizim için her zaman en yüksek öncelik olduğunu kanıtlamaktadır. F Sınıfı yalıtım, elektrik panelleri için IP65 koruması ve motorlar için IP66, EXPROOF tertibatlarımızda standart olarak bulunur. Elektrik bileşenleri ve motor, EX yönetmeliklerine uygun şekilde tasarlanıp üretilmiştir ve panellerin içine emniyetli bir biçimde yerleştirilmiştir.

Kolay ve uyarlanabilir çelik halatlı kaldırma tertibatı

EXCXT kaldırma tertibatları, üretkenliğinizi artırmak için tasarlanmış sıra dışı performansıyla kolay yük elleçleme sağlar. Kaldırma tertibatı motorları, limit siviçleri ve mekanik aşırı yük koruması da dahil olmak üzere tüm kaldırma tertibatı sistemleri, emniyet için eksiksiz bir şekilde test edilmiştir. Ergonomik kullanıcı arayüzü, operatörün kaldırmaya odaklanmasına fırsat vererek daha kolay ve güvenli yük elleçlemesi sağlar. Üst düzey hassasiyet gerektiren durumlarda, opsiyonel olarak seçilebilen inverter hareketi sayesinde ekstra doğruluk ve güvenlik sağlanır.

Kaldırma işlemini gerçekleştirdiğiniz ortamın zorlu olduğunun farkındayız, bu nedenle opsiyonel birçok özellik sunuyoruz. Örneğin; kaldırma hızınızı seçebilirsiniz, ekstra bir fren ya da bir yük gösterge ekranı, yağmurluk, telsiz kumandalar ekleyebilirsiniz ya da özel araba bağlantıları talep edebilirsiniz. Söz konusu özellikler bunlarla sınırlı değildir.

İhtiyaçlarınız değiştikçe opsiyonel özellikleri de değiştirebilirsiniz. Kaldırma işlemlerinizi dilediğiniz şekilde yapmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Ekibinize katılacak çok işlevli yeni bir üye

EXCXT kaldırma tertibatı, EXCXT vincin temelidir. Mevcut EX vinciniz için yeni bir EXCXT kaldırma tertibatı edinin ya da yepyeni bir EXCXT vinç alın. Her iki durumda da, Konecranes EXCXT teknolojisinin sunduğu avantajlara sahip olacaksınız.

EXCXT kaldırma tertibatımızın kaldırma ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağı hakkında daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile iletişime geçin.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.