You are here

EXCXT Elektrikli Çelik Halatlı Vinçler

Güçlü ve güvenli elektrikli vinç

Elektrikli Çelik Halatlı Vinç

Konecranes EXCXT elektrikli çelik halatlı vincin, endüstriyel kaldırma ekipmanlarında basitlik ve güvenlik alanında yeni standartlar getirdiğine inanıyoruz. Güçlü çelik şasisine güvenebilirsiniz; EXCXT kaldırma tertibatı, tehlikeli ortamlarda 80 tona kadar güvenli yük kaldırma işlemlerinin altından kalkabilir.

Gaz ve toz için EX sertifikasyonu, Konecranes'in güvenlik konusuna olan bağlılığını göstermektedir. Aleve dayanıklı bariyerler, motoru ve elektriksel bileşenleri korur. Ekipmanın korunuyor olması, daha güvenli yükler ve personel anlamına gelir.

Daha az faaliyet dışı kalma süresiyle daha fazla üretkenlik

Kullanımı çok kolay olduğundan EXCXT vincin üretkenliğinizi artırmasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik bir kullanıcı arayüzü, operatörün kaldırmaya konsantre olmasını sağlar ve opsiyonel olan inverter kontrollü hareket, doğruluk ve güvenlik sunar.  Büyük halat tambur çapına sahip kaldırma tertibatının boyutları kompakttır ve kanca yaklaşımları en aza indirilmiştir. Daha basit olması, daha hızlı ve daha güvenli olması anlamına gelir.

Erişilmesi kolay bakım noktaları ve servis verilmesi kolay teknolojiye sahip bu ürünle, faaliyet dışı kalma süreniz daha önce hiç olmadığı kadar azalacak. Vinçleriniz, çalışmaları kesintiye uğramayacak şekilde tasarlanmıştır.

Gerektiği yerde sağlam ve güvenilir bir vinç

İster kimyasal maddeler, odun, petrol ürünleri rafinesi alanında, isterseniz tamamen başka bir sektörde çalışıyor olun, bu sağlam ve çok amaçlı vinç faaliyet gösterdiğiniz endüstriye uyum sağlar. Tehlikeli bir ortamda bakım görevleri gerçekleştirmek için kullanışlı bir endüstriyel vince gereksinim duyuyorsanız bir EXCXT elektrikli çelik halatlı vinç ideal bir seçim olacaktır.

EXCXT ürünümüzün kaldırma gereksinimlerinize ne şekilde uygun olduğu hakkında daha fazla bilgi almak için Konecranes ile hemen irtibat kurun.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.