You are here

EXN Elektrikli Zincirli Caraskallı Vinçler

Kullanışlı, güvenilir ve emniyetli

Konecranes EXN elektrikli zincirli kaldırma tertibatı, düşük kapasiteli yük kaldırma işlemlerinde gurur duyduğumuz bir emniyete ve çok yönlü özelliklere sahiptir. Tehlikeli ortamlarda 5 metrik tonluk bir kaldırma işlemi gerçekleştirmeniz gerektiğinde, sağlam bir çelik yapı ve tehlikeli bölgelerde kullanılan vinçler için özel olarak tasarlanan EXN vinçlere güvenebilirsiniz

Eksiksiz EX sertifikaları, ekipmanımızın tehlikeli ortamlarda vinç güvenliğini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlandığını göstermektedir. Özgün mekanik yapılandırma, normal çalışma koşulları altında kıvılcım ve diğer ateşleme risklerinin oluşma olasılığını azaltır.

Zincirli kaldırma vinciyle kullanımı kolaydır

EXN vinç tasarımında emniyet ve güvenilirliğe ek olarak kolay kullanıma da önem verilmiştir. Ergonomik kullanıcı arayüzü, operatörün tamamen kaldırma işlemine odaklanmasını sağlar. İki hızlı kontaktör kontrolü ve bir elektrik devresi kesme anahtarı, yüklerinizi her zaman kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Sahip olduğu çok sayıda seçenekle vincç, özel kaldırma gereksinimlerinize uyarlanabilir. Tek veya çift kiriş, farklı arabalar, çarpışma önleyici sistem, bronz kaplı kancalar gibi birçok farklı seçenek vince uyarlanabilir. Değişken kafa yüksekliği ve kompakt bir kaldırma tertibatıyla mevcut alan en iyi şekilde kullanılır. Tesisiniz için en iyi seçenekleri seçebilirsiniz.

Güvenli bir elektrikli kaldırma tertibatı ve çok yönlü ekipman

Enerji üretimi, kimyasal madde elleçleme veya hafif imalat işleri için bu vinç tam size göre. Havasında toz veya yanıcı gazlar bulunan riskli bir yerde bakım işlemleri yapmanız gerekiyorsa EXN vinci tercih edebilirsiniz.

EXN elektrikli zincirli caraskallı vincimizin kaldırma gereksinimlerinize ne şekilde uyarlanabileceği ile ilgili bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.