You are here

EXN Elektrikli Zincirli Kaldırma Tertibatları

Öne çıkan performans ve güvenlikle üstün kaldırma tertibatı

Konecranes EXN elektrikli zincirli kaldırma tertibatı, tehlikeli bir ortamda ihtiyaç duyulan yüksek seviye emniyet ve güvenilirliği sunmaktadır. Yüksek performanslı motorlar, güvenilir 48V kontaktör ve kolay bakım, kaldırma tertibatlarınızın en az faaliyet dışı kalma süresiyle çalışır durumda tutulmasına katkıda bulunur.

ATEX, CSA Canada, IECEX ve INMETRO'dan oluşan EX sertifikasyonu, ürünlerimizin tehlikeli ortamlara yönelik güvenli tasarıma sahip olduğunu göstermektedir. Özel mekanik yapılandırma, normal operasyon koşulları altında kıvılcım olasılığını en aza indirir. Aleve dayanıklı EX kapamalar ve epoksi boya, fiziksel yüzeylerde güçlü koruma sağlar.

Birçok seçenekle kolay kullanım

EXN kaldırma tertibatının kullanımı da kolaydır. Ergonomik kullanıcı arayüzü, operatörün tamamen kaldırma işlemine odaklanmasını sağlar. İki hızlı kaldırma ve 4:1 hareket hızı oranı, hassas yük elleçleme sağlar. Kayma kavraması, gereğinden fazla yüke karşı koruma sağlar.

Sahip olduğu çok sayıda seçenek, kaldırma tertibatının özel kaldırma gereksinimlerinize göre uyarlanabileceği anlamına gelir. Sabit, askı kancalı, itmeli ve motorlu araba versiyonları mevcuttur. Değişken boşluk payı ve kompakt ebatlar, mevcut alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Tesisiniz için en iyi seçenekleri tercih edin.

Ekibinize katılacak çok yönlü bir üye

EXN kaldırma tertibatı, EXN vincin temelidir. Mevcut EX vinciniz için yeni bir EXN kaldırma tertibatı edinin veya yepyeni bir EXN vinç satın alın. Her iki durumda da, Konecranes EXCXT teknolojisinin sunduğu avantajların farkına varacaksınız. Sınıfındaki tek üründür.

EXN elektrikli zincirli kaldırma tertibatımızın kaldırma gereksinimlerinize ne şekilde uyduğuyla ilgili daha fazla bilgi almak için hemen Konecranes ile irtibata geçin.