You are here

Atıklardan enerji üretimi ve biyokütle vinçleri teknolojisi

Akıllı Özellikler

Akıllı Özellikler, yük kaldırma ve taşıma işlemlerinizi kolaylaştırarak, ekipmanın daha kolay kullanılmasını ve malzeme döngü süresinin azaltılmasını sağlar.

Salınım Kontrolü

Salınım Kontrolü ve Aktif Salınım Kontrolü, köprü ve araba hızlanmasını/yavaşlamasını kontrol ederek yük salınımını sınırlar. Bu da güvenli ve hassas yük hareketi sağlayarak hasar riskini düşürür ve döngü sürelerini kısaltır. Operatör, duvara yakın sürüş esnasında dahi araba ve kaldırma tertibatı hızını verimli şekilde kullanabilir, meydana gelebilecek hasar riski azaltılır.

Korumalı Alanlar

Korumalı Alanlar özelliği, vincin çalışması için konumsal parametreler atamak, vinç hareketini yalnızca belirlenmiş çalışma alanlarıyla otomatik olarak sınırlamak için kullanılabilir. Bu durum, vincin çalışma alanını maksimize ederken, kaza riskinin, ekipman çarpışmalarının ve yük hasarının azaltılmasına yardımcı olur.

Hedef Konumlandırma

Hedef Konumlandırma, 120 adede kadar hedef konum ön ayarının programlanmasına olanak tanır. Operatör tek bir düğmeyle yükü önceden belirlenmiş bir yüksekliğe kaldırabilir, programlanmış konumlardan birine taşıyabilir ve yerleştirebilir.

Bütün Akıllı Özellikler paketimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

Rejeneratif frenlemeyle vincinizin elektrik tüketiminden %30'una kadar tasarruf edin

Rejeneratif frenleme, her aşağı hareket veya düşük hızlı hareket sonrasında, gücü rezistörler tarafından dağıtılmak yerine, vincin enerji şebekesine gücün bir miktarını geri gönderen bir sistemdir. Konecranes'in ağ frenlemesi, harici frenleme rezistörleri gereksinimini ortadan kaldırır. Bu sistem, vincin duruş süresini azaltır ve çok sayıda besleme voltajında uygulanabilir. Bu özellik, enerji tasarrufu sağlar ve temiz, düşük harmonik enerjiyi şebekeye geri gönderir.