You are here

Deneyimin gücü

Konecranes, çelik sektöründeki zorlu ve tehlikeli kaldırma işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olacak uzmanlığa ve teknolojiye sahiptir. Tavan vinçlerini 1930'larda üretmeye başladık ve o zamandan bu yana, deneyimleri 1884 yılına kadar giden firmaları bünyemize kattık. Konecranes teknik servis ekipleri, çelik üretiminin her aşamasında uzmandır ve işinizi geliştirmeye yardımcı olmaya çabalarlar. 

Fabrikadaki her proses için kaldırma operasyonları

Demir cevheri ve geri dönüştürülmüş çelik elleçlemesinden, hadde makinesine sıcak metal ve şekillendirme ürünleri dökmeye kadar farklı operasyonlarınız için, ağır ve tehlikeli malzemeleri kaldırmanızı sağlayacak ekipmanlar sunuyoruz.

Firma içi analiz ve mühendislik

Çelik sektörüyle olan teknik bağımızla gurur duyuyoruz. Mühendislerimizin çoğu daha önce çelik üretiminde çalışmıştır; bu donanımları sayesinde, çelik üretilen bir ortamdaki çalışmalara uygun ekipmanlar tasarlamaktayız. Temel hizmetlerimiz için dış kaynak kullanmıyoruz. Bu hizmetleri firma içinde, zorlu ve güvenilir kaldırma ekipmanlarının geliştirme ve servis aşamalarında kullanıyoruz.

En son teknolojileri kullanıyoruz

Kaldırma teknolojisinin tüm çelik üretimi prosesleri için ne kadar kritik olduğunu biliyoruz. Ar-Ge alanındaki sürekli yatırımlarımız inovasyon konusunda ilerlememizi sağlıyor. Sallanım Kontrolü, Hedef Konumlandırma ve Korumalı Alanlar gibi Akıllı Özelliklerimiz, operatör hatalarından kaynaklı hasarların veya kazaların azaltılmasına yardımcı oluyor. Enerji tasarrufu sağlayan teknolojimiz, elektrik giderlerini ve çevreye olan etkiyi azaltmak için rejeneratif ağ frenleme sistemini kullanmaktadır.

Vincinizi çalışır durumda tutuyoruz

Ekipmanlarınızı çalışır durumda tutmaya yardımcı olmak için, eksiksiz bakım ve yedek parça hizmeti sunuyoruz. Operatörlerinizin ekipman işletim becerilerinin devamlılığını sağlamak ve bu becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla, eğitim hizmeti de sunabiliriz. 

Müşteri ilişkileri

Tüm dünyada neredeyse her noktada, sektördeki en büyük ve en geniş kapsamlı servis ağına sahibiz. Tüm pazarlarda lider vinç bakım hizmeti tedarikçisi olmak için çalışıyoruz.