You are here

Arıza emniyetli vinçlerde öncü

Arıza emniyetli vinçlerde öncü

Konecranes Supersafe™ arıza emniyetli vinçler, nükleer yakıt elleçlemesi gibi en kritik öneme sahip işlemler için emsalsiz bir güvenlik düzeyi sağlar.

Bu yüksek oranda özelleştirilmiş vinçler, kaldırma sisteminde herhangi bir arıza meydana geldiğinde yük düşmesini engellemek için tasarlanmıştır ve bu sayede sektördeki en yüksek operason güvenliğini sunarlar.

En yeni, üçüncü nesil arıza emniyetli tasarımımız, onlarca yıllık makine tasarımı, saha kurulumu ve servis desteğiyle kazandığımız sağlam deneyim ile üretilmiştir. ASME NOG-1 ve NUREG-0554 gibi katı kurallara sahip nükleer enerji düzenleme standartlarına uygundur.

Arıza emniyetli kaldırma ekipmanlarımızla ilgili patentlerimizin ve tasarımlarımızın birçoğu, geleceğin arıza emniyetli tasarımlarının temeli haline gelmiştir. 1978'de yayımlanan “Nükleer Enerji Tesislerinde reaktör ve Kullanılmış Yakıt elleçleme vinçlerine yönelik Arıza Emniyetli Kaldırma Sistemi (CS-71)” adlı belgemiz, ASME NOG-1 standartları ile desteklenmektedir. 

Müşterilerimize olabilecek en iyi arıza emniyetli ürünleri sağlamak amacıyla, ekipmanlarımızın uzun sureli kullanım boyunca gösterecekleri performans için olağanüstü önlemler alıyoruz. Arıza emniyetli tasarımımız, 40 yıldan fazla süreyi kapsayan normal nükleer enerji tesisi operasyonlarını simüle edilerek, zorlu ve sert endüstriyel çalışma koşulları altında test edilmiştir.