You are here

Nükleer enerji sektörü için vinç servisi

Konecranes, nükleer enerji sektörüne servis ve yedek parça tedarikçisi olarak benzersiz nitelikte hizmetler sunar. Müşterilerimize sunduğumuz ve bizi diğer tedarikçilerden ayıran özellik, dünya çapında servis sunabilmemizdir.

Dünya çapındaki 600 lokasyonumuz sayesinde hızlı ve etkili bir geri dönüş sağlayabiliyoruz. Kesinti desteği, rutin bakım, mühendislik desteği veya bunlarla ilgili herhangi bir şeye ihtiyacınız olduğunda, güvenebileceğiniz iş gücüne sahibiz.

Yönetmeliklere uyum, uzmanlarımız için rutin bir konudur

Nükleer enerji sektörüne parça tedarik edebilmek [link to nuclear modernizations page] ve modernizasyon gerçekleştirebilmek için bağlayıcı yasal gerekliliklere ve kalite gerekliliklerine uyum sağlamak gerekir. Denetlenen ve onaylanmış nükleer kalite kontrol programımızla, bu standartlarla uyumlu parçalar ve servis sağlama yeteneğine sahibiz. Konecranes, global bir firma olarak sektördeki uzmanlarlar ile yerel yönetmeliklere uyumunuzu korumanıza yardımcı olur.

İyi eğitimli uzmanlar

Konecranes servis teknisyenleri, nükleer enerji üretim tesislerinde çalışmak için gerekli eğitimi almıştır. Bu teknisyenler, sektördeki en yetenekli ve deneyimli teknisyenlerdir ve bir nükleer enerji üretimi tesisinde çalışmak için gerekli uzmanlığa ve ehliyete sahiptir. Konecranes teknisyenleri, nükleer kaldırma ekipmanlarına yapılacak bakım ve servis işlemlerinin her yönü için eğitim almıştır. Her Konecranes teknisyeni, sahip olduğu teknik bilgiye ek olarak tesisin güvenlik gereklilikleriyle uyum sağlamak için de iyi bir eğitim almıştır.

Tüm marka ve modeller için parçalar

Parçalarımız, KTA-1401 and ISO 9001 kalite kontrollerini, oturmuş bir nükleer mühendislik grubunu, ambar ve dağıtım tesislerini ve kritik toplu alım gücünü barındıran ISO 9001 sertifikalı üretimle desteklenmektedir.