You are here

Yetkin ve nitelikli

Konecranes, 50 yılı aşkın süredir nükleer enerji sektörü için kaldırma ekipmanları tedarik ediyor ve bunlara servis veriyor. Şu anda dünyanın dört bir yanındaki nükleer enerji tesislerinin yüzde 60'ından fazlası bizim ürünlerimizi kullanıyor.

Güvenliğe verdiğimiz önemle tanınıyoruz

Konecranes, nükleer enerji sektörü için arıza emniyetli vinçlerin ilk olarak geliştirilmesine büyük katkı yaptı. Bu vinçler günümüzde hala kritik yük kaldırma uygulamalarında kullanılıyor. Nükleer enerji sektörüne hizmet verdiğimiz süre boyunca, asla Kısım 21 kapsamında rapor edilebilir bir nükleer kusur veya uyumsuzluk sorunu yaşamadık. Nükleer enerji güvenliğine ciddi yaklaşıma ve uzmanlığa sahibiz. ASME NOG-1 de dahil olmak üzere çeşitli nükleer danışma gruplarında görev alıyoruz.

Kalite kontrolü

Konecranes, dünya çapındaki hemen hemen tüm yasal standartlarla uyumlu şekilde denetlenmiş ve onaylanmış, aktif bir nükleer kalite kontrol programı sunar. Nükleer kalite kontrol programımız, yerel standartlara uyacak şekilde özelleştirilebilecek sıkı kalite, test ve belgeleme gereklilikleriyle uyumludur.

Firma içi mühendislik ve analiz

Malzeme elleçleme sektöründe, kendi mühendis personelimizle firma içinde mühendislik analizleri gerçekleştirebilen birkaç tedarikçiden biriyiz. Ekibimizde, endüstriyel nükleer malzeme elleçlemeyle ilgili sismik analiz, güvenlik analizi ve yasal uyum gibi disiplinlerde uzman olan 100'den fazla mühendis bulunuyor.