You are here

Neden Konecranes?

Konecranes, dünyanın dört bir yanındaki lider otomobil üreticilerine, zorlu üretim proseslerinde yardımcı olur. Bu sektöre uzun yıllardır hizmet vererek edindiğimiz deneyimle, üretimi aksatacak hiçbir sorunun kabul edilmediğinin farkındayız. Malzeme elleçleme zincirindeki tek bir zayıf halka, bir parçanın arıza yapmasına ve bütün iş planının gecikmesine yol açabilir.

Otomotiv sektörü öncüleri deneyimimize ve vinçlerimizin kalitesine güvenmektedirler. Vinçlerimiz, ağır yükleri kısa döngü süreleri içinde en verimli şekilde kaldırmak ve taşımak üzere tasarlanmıştır.

Sahip olduğumuz teknoloji ile her konuda tasarruf edebilirsiniz; Alan tasarrufu sağlayan vinç tasarımımızla bina ve bakım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz ve rejeneratif frenleme özelliğimiz ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Konecranes Akıllı Özellikler ile döngü süreleri önemli ölçüde azalmaktadır. Salınım kontrolü, kanca ortalama, konumlandırma ve korumalı alanlar özellikleri, operatörlerin yükleri daha güvenli ve hızlı şekilde kaldırmasını ve taşımasını sağlar.

TRUCONNECT Uzaktan Servisimizbakım yatırımları ve üretkenliğiniz hakkında kararlar almanıza yardımcı olabilir. Uzaktan İzleme, vinç kullanımı verilerini ve işletimsel verileri uzaktan görüntülemenizi sağlar.

Forkliftler ve istifleyiciler

Konecranes'i seçtiğinizde, global deneyimiz ve bilgi kaynağımız ile birlikte kaldırma proseslerinizi güçlendirir, üretkenliğinizi artırırsınız. Prosesinizde gerekli olan kaldırma ihtiyaçlarınızı doğru şekilde tespit ediyoruz ve sizlere amacınıza uygun kaldırma ekipmanlarını ayrıca servisi hizmeti de sunuyoruz.