You are here

Tersane vinçleri Teslimat Konsepti

Konecranes Shipyards

Gereksinimleriniz için doğru ürünü tasarladıktan sonra, sizinle birlikte teslimat konseptini geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. Burada en önemli soru, teslimat kapsamıyla ilgili. Kendi terimlerimizle bu kapsamı üç seviyeye ayırıyoruz:

1. Teknoloji: Tasarım, bileşenler, denetim ve faaliyete alma
2. Anahtar teslim: Bütün tasarım ve teslimat sorumluluğu
3. Tam paket: Anahtar teslimi ve bakım sözleşmesi

Teslimat konsepti; maliyet, teslimat süresi ve vinç tesisinizde oluşabilecek herhangi bir kısıtlamanın optimize edilmesidir. Teslimatımızın kalitesi, her durumda Konecranes standardına uymamızdan gelir.

Firma içi parçalarımız, üst düzey tedarikçilerinden alınan bileşenlerle tamamlanır. Kapsamlı kontroller ve ön testler yapılmadan, tasarımlarımıza herhangi bir LCC bileşenini kabul etmeyiz.

Çelik yapıların üretimi, sıkı standartlara sahip Konecranes denetimine tabi olarak alt yükleniciye verilir. Taşıma maliyetlerini düşürmek için, tesisinize olabildiğince yakın olan uzun süreli ortaklarımızla çalışırız.

Operasyonel sınırlamalarınıza göre, vinci monte edilmiş şekilde hazır olarak teslim ederiz ya da parçaları teslim edip vinci tesisinizde kurarız. Her zaman mevcut operasyonlarınızı göz önünde bulundurur ve çalışmalarımızın neden olduğu kesintileri en aza indirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Sonraki aşama, başlatma ve test etmedir. İlk olarak, vinci ayarlar ve teknik özelliklerine göre çalışıp çalışmadığını, emniyetli ve güvenilir olup olmadığını anlamak için test ederiz. Ardından, müşterinin tanık olduğu testlerle, çalışanlarınızdan ekipmanın çalıştığını doğrulamalarını isteriz.

Teslimat sonrasında, operatörler vincin çalışmasından memnun olana dek faaliyete alma mühendislerimiz tesisinizden ayrılmaz. Mutlu bir operatör, güvende ve verimli bir operatördür.

Faaliyete alma işlemi tamamlandıktan sonra, vinci kullanmaya başladıklarında personelinizi nasıl eğiteceğimiz ve denetleyeceğimiz konusunda sizinle mutabakat sağlarız.