You are here

Otomasyonlu RTG (ARTG) Sistemi

Automated RTG (ARTG) crane

Konecranes Otomasyonlu RTG (ARTG) sistemi, yeni inşa edilecek ve mevcut RTG bazlı konteyner terminalleri için kullanılabilir. Piyasada öncü 16 tekerlekli RTG ürünümüz ve onun engebeli saha yüzeylerini tolere etmesini sağlayan benzersiz özellikleri temel alınarak inşa edilmiştir. Sistem, özel olarak geliştirilmiş Grafiksel Kullanıcı Arayüzlü(GUI) Uzaktan Kontrol İstasyonu ve Terminal İşletim Sistemi(TOS) arayüzünüze bağlanan bilişim teknolojilerini(IT) içeren bütün bir pakettir.

Konecranes 16 tekerlekli RTG, otomasyona tam bir uyum sağlar. Birbirini bütünleyen akıllı çelik yapı ve Aktif Yük Kontrol sisteminin bir araya gelmesiyle RTG, kauçuk tekerlekleri sayesinde geniş konteyner sahalarındaki çeşitli eğim farklarından etkilenmemektedir. Tam otomasyonlu RTG kullanımına mevcut altyapınızla adım adım veya blok blok başlayabilirsiniz.

Prosesinizde araç trafiğini yönetmek için özel güvenlik altyapısı ve akıllı istifleme kapılarını içeren bir model sunuyoruz. Bu model, özel olarak sizin için planlanacak bir çalışma sisteminin temeli olacaktır.