You are here

CraneQ™ vinç geometrik araştırması

TAVAN VİNCİNİZİN GEOMETRİSİNE KAPSAMLI BİR BAKIŞ

Vinçlerinizde erken tekerlek aşınması, ray aşınması, yapısal bileşen arızaları ve tahrik ünitesi arızaları mı ortaya çıkıyor? Tüm bunlar, yanlış vinç geometrisi nedeniyle yaygın görülen sonuçlardır. Vinç operatörleriniz, vinçlerden alışılmışın dışında sesler çıktığı veya bir vincin yanlış konumlandırıldığı konusunda şikayette mi bulunuyor? CraneQ Geometrik Vinç Araştırması, önemli sorunları ve maliyetli duruş sürelerini önlemek için bu belirtilere yol açan nedeni bulmanıza yardımcı olur.

CraneQ ile vincin kare konumda olup olmadığını inceleriz; diğer bir deyişle, vincin düzgün hareketi için başlıklar, birbirine paralel, köprü kirişine dik olmalıdır. Ayrıca, başlıkların kendi geometrisi gibi içlerindeki tekerleklerin hizası da kontrol edilir. Son olarak, vinç kirişlerinin sehimi ölçülür.

CraneQ, gelişmiş ve geleneksel ölçüm yöntemlerine dayanır. Tescilli yazılım ve yetenekli araştırma teknisyenleri, vincinizin son derece hassas bir geometrik analizini sunar. Araştırma sonuçlarına ek olarak düzeltici işlemlerin planlanmasına yardımcı olmak için sizinle uzmanlığımızı paylaşırız.

CraneQ şunları sağlar:

• Hassas tekerlek ve başlık hiza ölçümleri
• Vincin ve hareketli bileşenlerinin tam olarak kare konumda olup olmadığının kontrolü
• Vinç kirişi sehim analizi
• Görebileceğiniz en derin analizle ayrıntılı hassas sonuçlar
• Tekerlekleri hizalamak ve vinci kare konuma getirmek için öneriler