You are here

MAINMAN Planlı Bakımı

MAINMAN Planlı Bakım

Deneyim ve Teknolojiyle Güçlendirilen Planlı Bakım

MAINMAN Planlı Bakım CARE Koruyucu Bakım Programı'nın temelidir. Size, planlama, izleme, raporlama ve bakımla ilgili danışmanlık için başlangıç noktası sunan bir bakım hizmetidir. Danışmanlığa dayanan yaklaşımımız benzersiz MAINMAN teknolojimiz, tescilli Risk ve Öneri Yöntemi ile küresel bakım deneyimiyle desteklenir.

Tavan Vinci endüstrisinde benzersizdir ve ekipmanınızın durumuna ilişkin ayrıntılı bir tablo sunmanın yanı sıra üreticilerin bakım önerilerini yerine getirmek amacıyla ayarlama ve yağlama gibi rutin bakım işleri için tasarlanmıştır. Bu hizmet koruyucu bakım denetimi, gözle yapılan kontroller, rutin bakım ve kaldırma ekipmanınızın çalışma ve fonksiyon testlerini içerir.

Vinç denetimleri ve bakımı söz konusu olduğunda, Konecranes, tescilli MAINMAN teknoloji platformumuzla desteklenen onlarca yıllık deneyimi beraberinde getirir. Size, daha akıllı ve müşteri ihtiyaçlarına daha uyumlu hizmet sunabiliriz.

MAINMAN Teknolojisi Yeni ve Geliştirilmiş Bir Yaklaşımı Temsil Ediyor
 

Aşağıdakileri içeren bakım ve denetim özellikleri için MAINMAN'i seçin:

• Dijital servis ve denetim raporları
• Entegre iş değerlendirmeleri ve güvenlik değerlendirmeleri
• YourKonecranes.com: Ekipman verilerinize ve bakım geçmişine gerçek zamanlı, tarayıcı tabanlı erişim sağlayan bir web portalı
• Güvenlikle ilgili sorunları ve riskleri ön plana çıkaran gelişmiş güvenlik raporları

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.