Düzeltici bakım ve uyarlamalar

Düzeltici bakım, bir arıza tespit edildikten sonra yapılır ve vincinizi yerine getirmek üzere tasarlandığı çalışmasını gerçekleştirebilecek bir duruma geri getirme amaçlıdır. Bilinen arızaların zamanında onarılması, acil durumda bozulma olasılığını azaltır ve genellikle yasal olarak da zorunludur.

Uyarlamalar, mevcut tavan vincinize güncel özellik ve teknolojileri eklemenin nispeten kolay ve ekonomik bir yoludur. Yaygın olarak uygulanan iyileştirmeler arasında kaldırma tertibatı ve bileşen değişiklikleri, değişken hız kontrolü, kablosuz uzaktan kumanda ve LED aydınlatma bulunur. Modernizasyonlarla karşılaştırıldığında iyileştirmeler genellikle daha az ön planlama ve duruş süresi gerektirir.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Planlı vinç onarımları

Bilinen arızaların giderilmesi, güvenlik açısından olumlu ve ekonomik olarak önemlidir. Denetimler ve koruyucu bakım sırasında tanımlanan bileşen arızaları belgelenir ve düzeltici eylemler hakkında sizinle görüşmeler yapılır. Duruş süresini en aza indirmek için vinç ve kaldırma tertibatı onarımlarını üretim programınıza göre koordine ederiz.

Arıza durumunda, acil durum onarımları için bizimle iletişime geçin.

planned_crane_repairs.png