You are here

Çelik Halatlı Kaldırma Tertibatı Değişimi

Çelik Halatlı Kaldırma Tertibatını Uyarlama

Kaldırma Tertibatınız verimli tasarım ömrünün sonuna mı ulaştı? Bakımı ne kadar iyi yapılırsa yapılsın, kaldırma tertibatınızı sonsuza kadar kullanamazsınız.

Konecranes CXT Kaldırma Tertibatı, çoğu vince uyarlanabilir. Kaldırma tertibatı iyileştirmeleri, üretiminizde en düşük kesinti sağlayacak ve kolay kurulum yapılacak şekilde tasarlanmıştır.

CXT KALDIRMA TERTİBATLARI YÜK TAŞIMAYI İYİLEŞTİREREK BAKIMI BASİTLEŞTİRİR

CXT Kaldırma Tertibatı, yük taşımayı ve bakımı kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. Uyarlanabilir Hız Aralığı (ASR) sayesinde, motor hızı yüke göre değişir. Bu, ağır yükleri taşırken optimum hıza ve gelişmiş güvenliğe olanak sağlar. Kolayca servis yapılabilen geçirmeli tasarımı, üst halat makaralarına ve aşırı yük cihazına daha iyi erişim sağlayarak halat değişimlerinin, halat uzunluğu ayarlarının ve makara değişimlerinin hızlı ve kolayca yapılmasına imkan verir.

UZUN ÖMÜRLÜ OLACAK ŞEKİLDE TASARLANAN VE DÜŞÜK BAKIM GEREKTİREN FRENLER

Kaldırma motor frenleri, sızdırmaz ve toz geçirmezdir. Düşük bakım gerektirecek ve sorunsuz biçimde çalışacak şekilde üretilen CXT frenler, çok fazla ayarlamaya gerek kalmadan çok sayıda çalışma döngüsü için tasarlanmıştır.

HIZLI BAKIMA YÖNELİK MOTOR TASARIMI

Tambur içine motorun benzersiz yerleşimi, motoru kirleticilerden korurken, soğutma yeteneğini artırır. Tasarım, motoru ve freni bakım için kolayca erişilebilir hale getirir.