You are here

Elektrikli, Zincirli Kaldırma Tertibatı Değiştirme

CLX Zincirli Ceraskal

Değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan, uzun ömürlü bir kaldırma tertibatı

Konecranes kaldırma tertibat uyarlamaları, ağır işlerde yıllarca yüksek performans sağlar. Konecranes zincirli kaldırma tertibatları, endüstriyel uygulamalarda esneklik ve dayanıklılık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Elektrikli, zincirli kaldırma tertibatlarını, iş istasyonlarında, tavan vinçlerinde veya pergel vinçlerde kullanabilirsiniz. Konecranes, CLX® zincirli kaldırma tertibatları tüm bu uygulamalar için ideal kaldırma tertibatlarıdır.

Elektrikli, zincirli kaldırma tertibatlarını, atölyenizde hareket ettirebilir ve farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Kompakt üst mesafe, kanca süspansiyonu, manuel ve motorlu yürüyüş ve bir çok farklı seçenek ile size ihtiyacınız olan esnekliği sunar.

Konecranes Zincirli Kaldırma Tertibatı Uyarlamaları, kolay erişim ve bakım sağlar

CLX sayesinde kaldırma tertibatı motoruna erişim, motorun bakımı ve değiştirmesi kolaydır. Aynı servis kolaylığı, zincirli tahrik ünitesi, kayar kavrama, limit sviçleri, elektrikli parçalar ve dişliler için de geçerlidir. Sonuç olarak, kaldırma tertibatının bakımının süresi ve maliyeti azalır ve duruş süresinin daha kısa olması verimliliği artırır.

Kaldırma tertibatı uyarlaması, işyeri güvenliğine katkıda bulunabilir

Konecranes kaldırma tertibatlarının standart üst ve alt limit siviçleri dayanıklıdır. Çevresel etkilere karşı korunan bu şalterler, kaldırma tertibatı ile kullanıcıya daha iyi güvenlik ve performans sağlar.

Fren, zincirli kaldırma tertibatının ve kaldırma ekipmanınızın güvenliğinin kritik bir parçasıdır. Kendiliğinden ayarlanan frenimiz kaldırma tertibatının ömrünün tamamı boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Konecranes patentli zincir tahrik ünitesi, zincir üzerinde daha az gerilime neden olur, bu da yeni kaldırma tertibatınızın ömrünü uzatırken işyeri güvenliğini de artırır. Kavrama arızası durumunda, fren ve kayar kavrama yükün düşmesi olasılığını azaltan özelliklerdir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.