You are here

Kaldırma Tertibatı ve Vinç Onarımı

İş programınıza göre veya acil bir durumda vinç onarımları

Dünya çapında tüm şirketlerden daha fazla vinç bakımı yapan Konecranes'de, 3.500'ü aşkın uzman teknisyen vardır. Onarımlarınız, acil, planlı veya iyileştirme şeklinde olsun ya da olmasın, Konecranes ekipmanınızı çalışır hale getirirken iyileştirmeyi de hedefler.

Ekipmanınız çalışmadığında, bu durumdan üretiminizin kötü etkilendiğini biliyoruz. Teknisyenlerimiz onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalıştığında iş programınıza ve kısa duruşlarınıza uyar.

Konecranes, planlı onarımlar, önceden izinli onarımlar ve istek üzerine onarımları içeren düzeltici bakım hizmetleri sunar.

PLANLI VE ÖNCEDEN İZİNLİ VİNÇ ONARIMLARI

Planlı onarımlar, muayene ve bakım raporlarına göre programa alınır. Onarım, en uygun biçimde üretim planlarınız doğrultusunda koordine edilir ve planlanır. Teknisyenlerimiz, onarım, ayarlama ve herhangi bir bileşeni veya ekipmanı değiştirmeyi içeren çok geniş kapsamda planlı onarımlar gerçekleştirecek donanıma sahiptir.

Önceden izinli onarımlar, belirli düzeyde düzeltici bakımı da kapsayarak küçük onarımların ve ayarların hızlı ve verimli bir biçimde tamamlanması ve planlanması için genel bir izni içerir. Bu onarımlar, genellikle muayene veya koruyucu bakım ziyaretleri sırasında tamamlanır.

Ayrıca, istek üzerine veya acil durum onarım ihtiyaçlarınıza da yanıt verebiliriz.

En yakın Konecranes Servis Şubesini bulun