You are here

LED Aydınlatma Adaptasyonu

Vinçler için LED Aydınlatma

LED AYDINLATMA ADAPTASYONUYLA %60'A KADAR ENERJİ TASARRUFU

LED Aydınlatma Adaptasyonu, paradan tasarruf etmenize, iyi aydınlatma sağlamanıza ve vincinize modern bir görünüş kazandırmanıza yardımcı olur.

LED LAMBALAR DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Vinç lambalarını ve ampullerini değiştirmek pahalı olabilir. Geleneksel metal-halide veya halojen lambalar sınırlı bir hizmet ömrüne sahiptir ve titreşimlerden kaynaklanan hasardan zarar görebilir, bu da daha yüksek maliyetlere ve verimin düşmesine neden olur. LED Aydınlatma Adaptasyonu, size çok daha uzun hizmet ömrüne sahip lambalar sunar ve lambalarınız titreşimden kaynaklanan hasardan daha az etkilenir.

ENERJİNİN BÜYÜK BİR KISMINI AYDINLATMA TÜKETİR

Geleneksel aydınlatma, bir vincin harcağıdığı enerjinin yüzde 50 si ile 90 ını içerebilir. Bu nedenle, LED Aydınlatma Adaptasyonu, her türlü vinç operasyonunda önemli maliyet tasarrufları sağlayabilir.

LED ışıklar, çalışma alanında standart lambalarla aynı derecede aydınlatma sağlarken, nerdeyse enerjinin üçte birini tüketir. Bu, LED aydınlatmayla enerji tüketimini vinç başına %60'a kadar azaltabileceğiniz anlamına gelir.

DAHA GÜVENLİ VE DAHA FAYDALI LAMBALAR

LED lambalarda ışık dağılımı daha odaklanmış olduğundan, vinç operatörünün gözlerinin yüke bakarken ışık nedeniyle kamaşma olasılığı azalır. Ayrıca, LED aydınlatma ile, ışık yanal olarak dağıtılmayıp ihtiyaç duyulduğu yerlere; yükün ve iş istasyonunun veya tesisin üzerine yönlendirilir.