You are here

Kaldırma Tertibatı, Araba ve Vinç İyileştirmeleri

Vinçler İçin Ceraskal veya Araba İyileştirmesi

Bırakın Konecranes ekipmanınızı değerlendirsin ve hangi modernizasyonun sizin için en doğrusu olduğunu ortaya çıkarıp öneride bulunsun.

KİRİŞ ÜZERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER VE GÜÇLENDİRMELER

Konecranes, bina genişletmeleri sırasında veya kullanılmış bir vinci mevcut bir binaya monte ederken gerekli olabilecek kiriş uzunluğunu artırabilir ya da azaltabilir. Ayrıca, özellikle kaldırma kapasitesi artırıldığında kirişlerin onarılması veya güçlendirilmesi gerekebilir.

SMT ARABA

SMARTON® araba, ağır sanayi için üretilmiştir. Motor, redüktör ve kontrol ünitesi Konecranes tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Tasrım ve üretim kalitesi mükemmel kaldırma performansı ve uzun kullanım ömrü sağlar. Flanş monteli motorlarda, makine aksamının düzgün hizalanmasını sağlayan entegre frenler bulunur.

KÖPRÜ TAMPONLARI

Vincinizi OSHA (ABD İş Sağlığı ve Güvenliği Kurumu) gerekliliklerini karşılayan yaylı, hidrolik veya lastik köprü tamponları takarak koruyun.

PLATFORMLAR

Geçiş yolları ve tırabzanlar ekleyerek veya bunları yenileyerek güvenliği artırın.

BAŞLIKLAR VE TEKERLEK TERTİBATLARI

Sürtünmeyi önleyen rulmanlar, daha yüksek verimlilik taleplerini karşılamaya yardımcı olur. Yüksek kapasiteli Konecranes başlıkları tekerlek ömrünü uzatmak ve vinç hareketini iyileştirmek için tasarlanmıştır.

KALDIRMA TERTİBATI REDÜKTÖRÜ

Redüktörünüz, çalışma ortamınıza uyacak veya gerekirse kaldırma kapasitesini artıracak şekilde iyileştirilebilir ya da redüktörünüz tamamen değiştirilebilir. Şaftlar, yataklar ve dişliler gibi kritik bileşenler, hassas biçimde işlenebilir ve uzun ömür için ısıl işlemden geçirilebilir.

KENDİLİĞİNDEN AYARLANAN VE HİZALANAN FRENLER

Otomatik olarak balata aşınmalarını kompanze eden sistem sayesinde bakım süresi azaltılır. DC AISE yay takımlı, elektrikle serbest bırakmalı veya AC voltajla devreye alınan pabuçlu frenler mevcuttur.

KÖPRÜ FRENLERİ

Genellikle DC enerjili frenler, vincin yürüyüş hareketlerinde kullanılır. Yenilenecek veya değiştirilecek bileşenler, elektrikli ve hidrolik pabuçlar, DC yay takımları, diskler ve serbest bırakma mekanizmalarını içerir.

ALT BLOKLAR

Konecranes geniş bir boy ve yapılandırma çeşitliliğine sahip alt blokların yanı sıra kancalar, çerçeveler, pimler, makaralar, yataklar ve emniyet mandalları gibi ortak aşınan parçaları stoklar.