Güvenlik her şeydir

Çalışanlarımız ve müşterilerimizin her gece evine güvenli bir şekilde geri dönmesi bizim için önemlidir. Konecranes'de işimizi güvenli ve doğru şekilde yapmaya zaman ayırmaktan daha önemli bir iş veya acil hizmet yoktur.

Kaldırma Verimliliği

Faaliyet dışı kalma süresi şüphesiz maliyetlidir, ancak faaliyet sürenizi verimli kullandığınızdan da emin olmak isteriz. Güvenliğinizle birlikte verimliliğinizi de geliştirmek asıl odak noktamızdır.

Konecranes Servis

Tek bir ekipmandan tüm operasyona kadar her tür marka ve model endüstriyel vinç, kaldırma tertibatı ve liman ekipmanı için uzman bakım hizmetleri ve yedek parçalar sunuyoruz. Amacımız müşterilerimizin güvenliğini ve verimliliğini artırmaktır.

Neden Konecranes'i seçmelisiniz?

Dünya çapında 600 nokta

2 milyon, yıllık servis çağrısı

14.000 uzaktan bağlantı

Bakım sözleşmesi kapsamında 740.000 ekipman

 

konecranes_service.jpg
+ + + + +  Inspections & preventive maintenance  Corrective maintenance & retrofits  Consultation services  Modernizations services  New equipment

Bakım yaklaşımımız

Ömür Boyu Bakımı, ekipman çalışma süresini verimli hale getirerek ve duruş maliyetlerini en aza indirerek, malzeme ömrünün en üst seviyeye ulaşmasını sağlar. 

Vinç uzmanlarımız, güvenlik ve verimlilik konularında sürekli iyileştirme sağlamak için sistematik bir Risk ve Öneri Yöntemi değerlendirmesi ile danışmanlığa dayanan bir planlama ve inceleme sürecini uygulamaya koyar.

Muayeneler & koruyucu bakım

riskleri ve iyileştirme fırsatlarını belirler, uyumluluğu destekler.

Düzeltici bakım & uyarlamalar

güvenlik ve verimlilik sorunlarını çözüme kavuşturur, iyileştirme fırsatlarını hayata geçirir.

Danışmanlık hizmetleri

karar verme sürecine rehberlik eder, kritik sorunları ortaya çıkarır, yatırımınızın getirisini en üst seviyeye taşır.

Modernizasyon hizmetleri

ekipmanın ekonomik hizmet ömrünü uzatır.

Yeni ekipman

Yeni kurulumlar veya eski ekipman değişimi için.

Ömür Boyu Bakımı

Birinci sınıf araçlar ve işlemlerle desteklenen bakıma, kapsamlı ve sistematik bir yaklaşım.

Konecranes servis programları

İlk TEMASTAN (CONTACT), ekipmanınızın DURUMUNA (CONDITION) ilişkin profesyonel değerlendirmemize ve optimum BAKIM (CARE) sağlayan koruyucu bakım ve danışmanlık hizmetlerine kadar, Konecranes işletmenizi ayağa kaldıracak bir servis programı düzenler. Konecranes, dış kaynaklı bakım SORUMLULUĞU (COMMITMENT) istendiğinde veya KOMPLE (COMPLETE) bir bakım ve malzeme elleçlemesi için dış kaynağa ihtiyaç duyulduğunda, sizin taleplerinizi karşılayabilmek için deneyime ve kaynağa sahiptir.

CONTACT İSTEK ÜZERİNE SERVİS

Parçalar, arızalar ve kısa süreli ihtiyaçlar için bizimle İLETİŞİME  (CONTACT) geçtiğinizde, size hızlı şekilde yanıt verebiliriz.

CONDITION MUAYENE PROGRAMI

Koruyucu bakımınız için dış kaynak kullanmaya hazır değilseniz, CONDITION denetim programımız, yerel yasal denetim gerekliliklerine uyum sağlamanız ve kurum içi bakım işlemlerinizi desteklemeniz için size yardımcı olabilir.

CARE KORUYUCU BAKIM PROGRAMI

Ömür Boyu Bakımın temeli, muayeneler ve koruyucu bakımdır. CARE Koruyucu Bakım Programını operasyonlarınıza göre uyarlar ve vinç kullanımını, çalışma ortamını, çalışma sınıfını, üreticinin önerilerini ve yerel mevzuatı dikkate alırız.

COMMITMENT BAKIM PROGRAMI

Geniş kapsamlı dış kaynak kullanımının avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, COMMITMENT bakım programı gereksinimlerinize göre uyarlanabilir.

COMPLETE BAKIM VE OPERASYON PROGRAMI

Bakım ve operasyonu kapsayan tüm malzeme elleçleme süreciniz için dış kaynak kullanımıyla ilgileniyorsanız, COMPLETE bakım ve operasyon programımız sorularınıza yanıt olabilir.