You are here

KONECRANES'İ FARKLI KILAN NEDİR?

Ömür Boyu Bakımı

Vinç bakımına olan yaklaşımımızın merkezinde, birinci sınıf araçlar ve işlemlerle desteklenen kapsamlı ve sistematik bir yaklaşım olan Ömür Boyu Bakımı vardır. Ömür Boyu Bakımı, çalışma süresinin verimliliğini en üst düzeye çıkarıp, duruş süresinin maliyetini en aza indirerek en yüksek Malzeme Ömrü elde eder.

Gerçek Zamanlı Servis

Uzaktan izleme, teşhis, analiz ve kullanım tabanlı öngörücü bakım aracılığıyla servisin gelişimini yönetmek için Endüstriyel İnterneti uyguluyoruz. Şeffaf ve paylaşılmış bilgiler, gerçek zamanlı görünürlük ve benzersiz bir müşteri deneyimi sunar.

Güvenlik kültürü ve kaydı

Konecranes'de işimizi güvenli ve doğru şekilde yapmaya zaman ayıramayacağımız kadar önemli bir iş veya acil hizmet yoktur.

Müşteri odağı

Danışmanlığa dayanan yaklaşımımız, prosesleriniz ve operasyonunuz hakkında derin bir anlayış kazanmamıza yardımcı olur.

Kapsamlı teklif

Konecranes, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanan eksiksiz servis programları ve ürünler dizisi sunar.

Müşterilere yakınlık

Her noktada ve tüm dünyada, endüstrideki en büyük ve en kapsamlı servis ağıyız. Tüm pazarlarda lider yerel vinç bakım sağlayıcısı olmak için çalışıyoruz.

Çalışanlar

Endüstri lideri olarak en iyi çalışanları çekiyoruz. Kalma nedenleri, büyümeye ve gelişmeye olan bağlılığımızdır.

Bilgi

Güvenliği ve verimliliği iyileştirmek için tasarlanan en kapsamlı teknik eğitim ve sertifikasyon programlarına sahibiz. Servisimiz, birinci sınıf teknik destek ağıyla desteklenir.

Deneyim

100 yılı aşkın deneyim ve bakım anlaşması kapsamında 430.000 parça ekipmanla endüstri lideri OEM konumundayız. Konecranes deneyimi, sahip olduğumuz tüm markalarda ve kurulu tesislerde görülür. Satın aldığımız tüm markaların fikrî mülkiyetine sahibiz.

Teknoloji

AR-GE'de endüstri lideri ve Akıllı Teknolojilerde öncü olarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunma ve destekleme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.