You are here

Vinç Servis Programları

Vinç Servis Programları
BEŞ SERVİS PROGRAMIMIZ, HER MÜŞTERİMİZİN ÖZEL İHTİYAÇLARINA GÖRE UYARLANIR

CARE Önleyici Bakım Programı

CARE Önleyici Bakım Programı en popüler servis hizmetimizdir. Bu Program, önleyici bakım denetimleri, rutin bakım, Risk ve Öneri Yöntemimiz ile uygun olduğu yerlerde uzaktan izleme teknolojisinin sistematik olarak uygulanması sonucunda ekipmanlarınızın güvenliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla tasarlanmıştır. Onarıcı bakım, yeni donanım ile iyileştirmeler ve danışmanlık hizmetleri ile birleştirildiğinde, vinç ömrü en üst seviyeye çıkarılır.

CARE Programı özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır. Vinç kullanımını, faaliyet ortamını, çalışma sınıfını, üreticinin önerilerini ve yerel mevzuatı daima göz önünde bulundururuz.

Bakımla ilgili hızlı ve güvenilir karar vermeyi sağlamak için denetim bulgularımız, öncelikli riskler ve önerilen eylemler birlikte sizinle beraber düzenli olarak gözden geçirilir. Daha fazla ayrıntı için Danışmanlığa Dayanan Yaklaşımımıza ve MAINMAN Planlı Bakıma göz atın.

ÖNLEYİCİ BAKIMIN ÖTESİNDE, İHTİYACINIZ OLAN COMMITMENT VEYA COMPLETE PROGRAMLARIMIZDAN BİRİ DE İHTİYACINIZ OLABİLİR

COMMITMENT

Önleyici bakımın ötesine geçen daha kapsamlı bir servis anlaşması arıyorsanız COMMITMENT Bakım Programımızı değerlendirebilirsiniz. Bu program, geniş kapsamlı bakım için outdış kaynak kullanımı sunar. COMMITMENT anlaşmalarının kapsamı normalde önleyici bakım faaliyetlerini, periyodik uyumluluk denetimlerini, aşınan parça değişikliğini, planlı onarımları ve tesisiniz ile faaliyetlerinizin kendine özgü koşullarını karşılayan ilave servis ürünlerini içerir. Her bir COMMITMENT anlaşmasının ön gerekliliği, ayrıntılı bir fizibilite çalışması ve gerektiğinde ekipmanı uygun çalışma koşullarına getirme amaçlı onarımlardır.

COMPLETE

COMPLETE Bakım ve Operasyon Programı, en sık uyarlanan servis anlaşmamızdır. Ekipmanlarının bakım ve işletilmesi için tamamen dış kaynak kullanmak isteyen müşterilere yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Konecranes, bu program kapsamında, ekipman ve işlemleriniz için malzeme elleçleme ve performans amaçlarını belirlemek üzere sizinle iş birliği yapar. Her COMPLETE Programı, normalde uzun süreli bir anlaşmaya dayanır ve bu nedenle üzerinde karşılıklı anlaşma sağlanan şartlarla ayrıntılı bir değerlendirme süreci gerektirir.

YALNIZCA TEMEL HİZMETLERE İHTİYACINIZ VARSA CONDITION VEYA CONTACT PROGRAMLARINA GÖZ ATIN

CONDITION

CONDITION Muayene Programı yerel mevzuata uyum sağlamanıza yardımcı olmak ve tesis içi bakımınızı desteklemek için tasarlanmıştır. Bu muayeneler, mevzuat ve kendi deneyimimiz temelinde, eksiklik ve ihlallere dair tam ve hatasız bilgiler sunar. Ayrıca bu muayeneler, eğitimli ve nitelikli profesyonellerce yapılır. CONDITION Programı, çevrimiçi raporlarla uzmanlığımıza erişmenizi ve diğer hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunuzda hemen deneyebilmenizi sağlar.

CONTACT

CONTACT programı, özellikle acil onarımlar, yedek parçalar, arıza yanıtlama ve diğer geçici ihtiyaçlara yönelik talep üzerine sunulan en temel hizmetimizdir. Aldıkları eğitim sayesinde, orijinal üreticiniz ne olursa olsun, tüm vinç markalarının kendine özgü gerekliliklerine tamamen hakim olan ekiplerimiz, OEM kriterlerine uygun bakım sunar. Servis sunduğumuz vinçlerin üçte ikisi diğer markaların ürünleridir. CONTACT programı sayesinde, her bir işlemle, adım adım güveninizi kazanacağız.

Servis programlarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.