You are here

VİNÇ VE KALDIRMA TERTİBATI UZMANLARIMIZ, DANIŞMANLIĞA DAYANAN BİR YAKLAŞIMDAN YARARLANIR

Kişisel bazda vinç servisi müşterileriyle bağlantı kurma

Danışmanlığa dayanan yaklaşımımız karar verme konusunda size rehberlik edebilir. Sadece bir rapor ile yetinmeyip sizinle bire bir görüşmek ve bulgularımızı paylaşmak, endüstri lideri uzmanlığımıza dayanan öneriler sunmak ve her eylemin operasyonunuz ve işletmenizin genel durumu üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğunu görüşmek için zaman ayırırız.

Tescilli Risk ve Öneri Yöntemimiz, muayenemizin ve koruyucu bakım işlemlerimizin temelidir. Hangi hizmetin yapıldığından bağımsız olarak, Konecranes Risk ve Öneri Yöntemi, size güvenlik ve üretim avantajı sağlayacak şekilde değerlendirmelerimizi ve danışmanlığa dayalı işlemlerimizi destekler.

Denetim ve koruyucu bakım hizmetleri aşağıdakiler gibi birkaç temel danışmanlığı içerir:

Güvenlik Değerlendirmesi: Bu ekipman seviye değerlendirmesi, teknisyen tesisinizden ayrılmadan veya ekipman yeniden devreye alınmadan önce sizi, tespit edilen güvenlikle ilgili arızalar veya sorunlar hakkında bilgilendirmek için tasarlanmıştır.

Ziyaret ve Servis Değerlendirmeleri: Bu iş veya tesis seviye değerlendirmeleri, size muayene ve bakım bulguları, tanımlanan riskler ve önerilen işlemlere ilişkin derinlemesine bakış sağlar.

İşletme Değerlendirmesi: Mevcut bakım programınıza ait bu iş seviye değerlendirmesi, yatırım getirisini gösterme ve sürekli iyileştirmeyi destekleme amaçlıdır.

Uzmanlarımızın Sunduğu Vinç Analizi

Duyamıyor olabilirsiniz, ancak vinçlerinizin size hissettikleri hakkında söyleyeceği bir şeyler var. Neyse ki becerikli yerel teknisyenlerden oluşan küresel ağımız "vinççe" konuşur. Çıplak gözle görünmeyen şeylerde bile ekipmanınızı sıkıntıya sokan problemleri teşhis etme konusunda uzmandırlar. Endüstri lideri teknoloji ve tahribatsız muayene testlerinden yararlanılan danışmanlığa dayalı hizmetlerimiz, belirti göstermeyen veya gizli kusurları en az bozulma ile ortaya çıkarabilir.